KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 10849382
nr 1084 9382
Kopparstick
Entree d Abreuvoir, motivet: 30x40
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 23 januari 2017
kl 20:40:27
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)